• Taze
5 adet Plastik Drenaj Temizleme Aracı Lavabo Unblocker Drenaj Takunya Sökücü Tüp Kanalizasyon Mutfak Banyo için 60 cm

5 adet Plastik Drenaj Temizleme Aracı Lavabo Unblocker Drenaj Takunya Sökücü Tüp Kanalizasyon Mutfak Banyo için 60 cm

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Kullanımı kolay : sadece tutma halkasını tutun, takın, yukarı ve aşağı çekin ve tıkanıklığı gidermek için 2~3 kez döndürün.Çalışma sırasında sıkışma olmaz ve kolayca ve güvenli bir şekilde yıkanabilir.Mutfak lavaboları, tuvaletler, lavabolar, küvetler ve kanalizasyonlar için drenaj aletleri.Plastik boru temizleme aletleri kimyasal drenaj borusu temizleyicilerinden daha ucuzdur, geri dönüştürülebilir, pratik ve uygun maliyetlidir!.Drenaj borusu saç çıkarıcı çok yumuşak malzemeden yapılmıştır ve lavabo tıkanmış saç çıkarıcı, saçları hızlı bir şekilde toplayabilen ve lavabonun engelini kaldırabilen yüksek kaliteli polipropilenden yapılmıştır.Yeterli uzunluk ve mükemmel tasarım.Turuncu yaklaşık 60 cm uzunluğunda, dişler, esnek tahliye tapası sökme aleti, lavabonun kıllarını alın, derin boruyu takın, halkayı sabitleyin ve tıkanıklığı kolayca çekin. 5 Turuncu drenaj borusu tapası aleti, drenaj borusu sökme aletinin uzunluğu, çeşitli batan borulardaki tüyleri ve tıkanıklıkları yakalayacak kadar uzundur.Şartname : Paket Şunlardır : .Renk : turuncu.5 X Drenaj Tarama.Ağırlık : yaklaşık 300g. boyutu : 60 cm.Not : Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi, öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi. !Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm ölçüm sapmasına izin verin.

Temel özellikleri

Package Include:
.
Color:
orange.
5 X Drainage Dredge. :
Weight:
about 300g.
Size:
60cm.
Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. ! :
Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.