• Taze
AMLESO Häkelset-Yeni Başlayanlar için Yeşil Tavşan Tığ İşi Kiti DIY Bebek Tığ İşi Kiti, Dahil.

AMLESO Häkelset-Yeni Başlayanlar için Yeşil Tavşan Tığ İşi Kiti DIY Bebek Tığ İşi Kiti, Dahil.

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

DIY tığ işi seti Çocuklar(10 yaş ve üstü), yetişkinler, yeni başlayanlar ve ara tığ işi sevenler için uygundur.Bitmiş ürün masaüstü, mobilya, ev, oda dekorasyonu olarak kullanılabilir, ayrıca çocuk arkadaşlarınız için iyi bir hediye.Bazı tığ işi oyuncakları yapan çocuklarınızla birlikte bu DIY kitinin eğlencesinin tadını çıkarın. : Bu ürün bitmiş ürünler değil, sadece bir el işi Dikiş malzemesi paketidir.Kit şunları içerir : İplikler, kroşe kancası, dikiş işaretleyici aracı , çizimler, göz, dolgu maddesi.Açıklama : - Kit şunları içerir : İplikler, kroşe kancası, dikiş işaretleyici aracı , çizimler, göz, dolgu maddesi. - Bitmiş ürün masaüstü, mobilya, ev, oda dekorasyonu olarak kullanılabilir, ayrıca çocuk arkadaşlarınız için iyi bir hediye - Çocuklar(10 yaş ve üstü), yetişkinler, yeni başlayanlar ve ara tığ işi sevenler için uygun DIY tığ işi seti - Bu DIY kitinin eğlencesinin tadını çıkarın, çocuklar bazı tığ işi oyuncakları yapıyor. : Bu ürün bitmiş ürünler değil, sadece bir el işi Dikiş malzemesi paketidir.Şartname : - Konu Malzeme : Pamuk-Bitmiş Ürün Yüksekliği : Yaklaşık. 15 Cmpaket İçerir : 1 Set DIY Tavşan Tığ Kitleri : Izin lütfen küçük bir boyut hatası nedeniyle manuel ölçüm.Aydınlatma efektleri ve monitörlerin parlaklık/kontrast ayarları vb.Nedeniyle, öğelerin renginin resimlerden biraz farklı olabileceğini lütfen unutmayın.Lütfen anlayın.

Temel özellikleri

- Thread Material:
Cotton
- Finished Product Height:
Approx. 15cm
Package Includes:
1 Set DIY Rabbit Crochet Kits :
Please allow a little size error due to manual measurement. :
Please be reminded that due to lighting effects and monitor's brightness/contrast settings etc, the item's color may be slightly different from the pictures. Please understand. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.