• Taze
Yıkanabilir Yumuşak Çabuk Kuruyan Süper Emici Nefes Pet Banyo Malzemeleri Kedi Duş Havlu Köpek Havlu Temizleme Aracı (L)

Yıkanabilir Yumuşak Çabuk Kuruyan Süper Emici Nefes Pet Banyo Malzemeleri Kedi Duş Havlu Köpek Havlu Temizleme Aracı (L)

Müşteri Puanı:
₺ 42.40

Malların
Sipariş verilebilir

Ultra emici mikrofiber, suyu hızlı bir şekilde emebilir ve üşümesini önlemek için banyodan sonra evcil hayvanı kurutabilir.Havlu ellerde yumuşak ve nefes alabilir, bu da köpeğin onu kabul etmesini kolaylaştırmak için rahattır.Boyutu : S - 30*30 cm / M - 30*60 cm / L - 50*100 cm / XL - 70*140 cm.Zarif zanaat ile, makinede yıkanabilir için dayanıklı ve güvenlidir.Paket içeriği : 1 * Köpek Havlusu.Miktar : 1 adetpaket İçeriği : 1 * Köpek havlusumalzeme : mikrofiberrenk : Sarı ve grisize : S - 30*30 cm / M - 30*60 cm / L - 50*100 cm / XL - 70*140 cmöze Llikleri : 1. Ultra emici mikrofiber, suyu hızlı bir şekilde emebilir ve üşümesini önlemek için banyodan sonra evcil hayvanı kurutabilir.2. Havlu ellerde yumuşak ve nefes alabilir, bu da köpeğin onu kabul etmesini kolaylaştırmak için rahattır.3. Zarif zanaat ile, makinede yıkanabilir için dayanıklı ve güvenlidir.4. Tüm köpek ırkları için mevcut olacak kadar büyüktür.5. Plaj havlusu olarak kullanılabilir ve taşıması kolay olacak şekilde katlanabilir.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.