• Taze
Tripp Lite 6 Çıkışlı (4 Dönebilen, 2 Sabit) Dalgalanma Koruyucusu 6 ft Kablo 1440 Joule Tel / Koaksiyel ve SİGORTA (TLP606RNET)

Tripp Lite 6 Çıkışlı (4 Dönebilen, 2 Sabit) Dalgalanma Koruyucusu 6 ft Kablo 1440 Joule Tel / Koaksiyel ve SİGORTA (TLP606RNET)

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Güç dalgalanmaları ilk günden beri devam ediyor.UZMAN TEKNİK YARDIM : Kurulum, bağlantı sorunları, sorun giderme ve daha pek çok konuda yardımcı olmak için 7/24 kullanılabilen gerçek uzmanlar. .Ev ve Ofis AC dalgalanma bastırıcı, bilgisayarınızı/dizüstü bilgisayarınızı, ev sinema sisteminizi ve diğer cihazları voltaj artışından ve daha fazlasından korur. Birbirine müdahale etmeden birden fazla cihazı rahatça takmak için tasarlanmış 6 Çıkış (2-sabit, 4-dönebilen). 1-kablo, uydu ve anten hatlarındaki cihazları korumak için aşırı gerilim korumalı, yüksek çözünürlüklü 2.2 GHz altın koaksiyel konektör hattı.Televizyonunuzu korumak için üretilmiştir. 1-telefon/modem/Ethernet hattı (100 Base T, yüksek hızlı) telefonları, faks makinelerini, ağları ve yönlendiricileri tek bir çevirmeli veya Ethernet hattında korumak için aşırı gerilim koruması. EMI / RFI hat gürültü filtrelemeli 1440 joule dalgalanma bastırma derecesi, bileşenlerin kullanım ömrünü uzatırken zirvede performans göstermelerine yardımcı olur.Diyagnostik LED'ler kullanıcıyı koruma ve topraklama durumu konusunda uyarır.Bağlı cihazlar için Ömür Boyu Garanti ve 150.000 $ Nihai Ömür Boyu Sigorta. 1440-joule dalgalanma koruma derecesi-Daha fazla joule daha fazla koruma demektir!. 1 takım dalgalanma korumalı 2.2 GHz altın koaksiyel konnektörler (dahil 6 ft.altın koaksiyel kablo) kablo TV'nizi, uydu veya kablo modem hattınızı güç dalgalanmalarına ve ani yükselmelere karşı koruyun. 1 takım dalgalanma korumalı tel/modem / ethernet konnektörleri (dahil 6 ft.telefon kablosu ve 6 ft.ağ kablosu) telefon, faks, analog modem veya DSL hattını koruyun.Otomatik kapanma, koruma devresi tehlikeye girdiğinde prizlere giden gücü keser. tüm ev/iş sinema sisteminizi güçlendirmek ve korumak için 6 korumalı AC çıkışı.Yüksek kaliteli 6 ft.AC 5-15 P dik açılı fişli giriş kablosu hemen hemen her yere uyar.Anahtar deliği yuvaları, uygun duvar veya dolap montajı sağlar.Diyagnostik LED'ler, koruma ve topraklama durumu hakkında sizi bilgilendirir.Tripp Lite'ın 6 Çıkışlı Dalgalanma Koruyucusu, yüksek performanslı koruma sağlar-1,440 Joule-zararlı dalgalanmaları durdurur ve yıkıcı hat gürültüsünü filtreleyerek bileşenlerin zirvede performans göstermesini sağlar.Çıkışların dördü dönüyor.1-line koaksiyel koruma da rotates.It 2 teşhis LED'i, 6 ft içerir.altın koaksiyel kablo, 6 ft.ağ kablosu ve 6 ft.telefon kablosu.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.