• Taze
Kaldırma Platformu, Kaldırma Masası 100x100mm / 4 X 4 Kaldırma Masası Laboratuvar Standı Kaldırıcı Laboratuvar Kaldırma Masası

Kaldırma Platformu, Kaldırma Masası 100x100mm / 4 X 4 Kaldırma Masası Laboratuvar Standı Kaldırıcı Laboratuvar Kaldırma Masası

Müşteri Puanı:
₺ 116.80

Malların
Sipariş verilebilir

Laboratuvar kaldırma platformu, nesnenin yüksekliğini ayarlamak için kullanılan destekleyici bir araçtır.Esas olarak ortaokul fiziğinde, kimyasal ve biyolojik deneylerde nesneleri veya aletleri kaldırmak için kullanılır.Istikrarlı kaldırma pozisyonu, yükseklik ayar aralığı 52mm-145mm ve istikrarlı bir yapıdır.Üst ve alt paneller, yüksek yoğunluklu, asit ve alkali direncine ve pas direncine sahip alüminyum oksit kullanır.Mafsal, düşmesi kolay olmayan ve güçlü taşıma kapasitesine sahip süper ağır basınç teknolojisini benimser.Özellik : 1. Laboratuvar kaldırma platformu, nesnenin yüksekliğini ayarlamak için kullanılan destekleyici bir araçtır.2. Esas olarak ortaokul fiziğinde, kimyasal ve biyolojik deneylerde nesneleri veya aletleri kaldırmak için kullanılır.3. Istikrarlı kaldırma pozisyonu, yükseklik ayar aralığı 52mm-145mm ve istikrarlı bir yapıdır.4. Üst ve alt paneller, yüksek yoğunluklu, asit ve alkali direncine ve pas direncine sahip alüminyum oksit kullanır.5. Mafsal, düşmesi kolay olmayan ve güçlü taşıma kapasitesine sahip süper ağır basınç teknolojisini benimser.Şartname : Öğe Türü : Kaldırma Platformu Malzeme : Alüminyum Oksit Amaç : Kaldırma platformu, yüksekliğini ayarlamak için kullanılan destekleyici bir araçtır object.It ortaokul fiziğinde, kimyasal ve biyolojik deneylerde nesneleri veya aletleri kaldırmak için kullanılır.Tablo Boyutu : Yaklaşık. 100x100mm / 4x4inmaksimum Yükseklik : 145mm / 5.7 in Minimum Yükseklik : 52mm / 2.0 in Load-Rulman : Paket listesi : 1 x Kaldırma Platform Unot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel özellikleri

Item Type:
Lifting Platform
Material:
Aluminum Oxide
Purpose:
The lifting platform is a supporting instrument used to adjust the height of the object. It is used for lifting objects or instruments in middle school physics, chemical and biological experiments.
Table Size:
Approx. 100x100mm / 4x4in
Maximum Height:
145mm / 5.7in
Minimum Height:
52mm / 2.0in
Load-Bearing:
Use Environment:
Try to avoid contact with corrosive substances such as acid and alkali during use. After use, it should be kept clean and stored in a cool, dry, and non-corrosive environment to prolong its service life.
How to Use:
First select a suitable lifting platform according to the weight and the area of the load. When in use, place the lifting platform on a stable surface, turn the handle to raise the lifting platform to a suitable height, and adjust it. :
Package List:
1 x Lifting Platform :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.