• Taze
kdlgjdv Göbek Drenaj Zencefil Yağı, 1/2/3/5 Adet Doğal Drenaj Zencefil Yağı Uçucu Masaj Relax Sıvı, zayıflama Karın Zencefil

kdlgjdv Göbek Drenaj Zencefil Yağı, 1/2/3/5 Adet Doğal Drenaj Zencefil Yağı Uçucu Masaj Relax Sıvı, zayıflama Karın Zencefil

Müşteri Puanı:
₺ 25.98

Malların
Sipariş verilebilir

1.Kadınlar İçin en iyi Masaj Yağı : Zencefil Esansiyel Yağı, Kas Ağrısını ve Gerginliğini Gidermek, Gazı Ortadan Kaldırmak, Şişmeyi Azaltmak, Spazmı Rahatlatmak, Sindirim Sağlığını Artırmak, Kan Dolaşımını Teşvik Etmek Vb.Için En İyi Şekilde Bilinir.Lenfatik Drenaj Zencefil Yağı, Her Türlü Sindirim Rahatsızlığı, Mide Bulantısı, ishal, Gaz için bir Rahatlama Olarak Popüler Olan Sıcak, Enerji Verici bir Yağdır. 2.Saf Doğal : Doğal Zencefil Esansiyel Yağı Kışkırtıcı Özelliklere Sahip Değildi, Kas Ağrısı için Masaj Yağı Soğuk ve Rutubeti Gidermeye Yardımcı Olur ve Yağ Dokularını Ve Yağ Hücrelerini Azaltır.Derin Rahatlama, Yorgunluğu Azaltır ve Stresi azaltır. 3.Göbek Drenajı Zencefil Yağı : Hızlı yağ yakıcı etki sağlar ve selülit hücrelerini cilde uygulamaktan 10 kat daha etkili bir şekilde yok etmeye yardımcı olur.Doğal zencefil kökünden elde edilen bu zencefil yağı, kan dolaşımını artırarak ve atıkların vücudunuzdan atılma oranını artırarak size fayda sağlar. 4.Güvenli Ve Etkili : Nemlendirici, Sıkılaştırıcı, Cilt Bakımı, Lavipeditumda Masaj, Gua Sha Tedavisi, Spa, Banyo, Masaj Vb.Için Kullanılır.Bitkisel Zayıflama Masaj Yağı Sadece Harici Kullanım içindir, Güvenlidir ve Yan Etkisi Yoktur, ancak Etkili Olması Zaman Alır, Sürekli Olarak 3 Aydan Fazla Kullanılması Önerilir. 5.Yaygın Uygulama : Göbek Drenaj Zencefil yağı sontones Nemlendirici, sıkılaştırma, cilt bakımı, lavipeditum'da masaj, Gua Sha tedavisi, SPA, banyo, masaj zayıflama için kullanılır Kilo kaybı için karın zencefil yağı etc.It sadece harici kullanım içindir, sürekli olarak 3 aydan fazla kullanılması önerilir.Göbek Drenajı Zencefil Yağı ürünü göbek deliğine uygulayın ve zayıflama etkisi elde etmek için emmesine izin verin.Hızlı yağ yakma ve selülit hücresini uygulamadan 10 kat daha etkili bir şekilde ortadan kaldırın skin.It oldukça güvenli ve etkilidir ve günlük olarak kullanılabilir.Özellikler : 1.Zencefil Yağı Esansiyel Masaj Sıvısını Rahatlatın. 2.Kanı iyileştirir, vücudun hayati sıvı dolaşımını uygun şekilde artırır. 3.Vücudun birden fazla parçası için uygundur. 4.Mükemmel profili göstermek için yağın giderilmesi. 5.Masaj yapın, metabolizmayı teşvik edin.Şartname : Net : 10 ml Devlet : Sıvı Kullanır : ayak banyosu, masaj, banyo, aromaterapi, spa Bakım : göbek, bacaklar, kalça, boyun, vücut, vb.Paket içeriği : 1/2/3/5 * Bitki masaj yağı Talimatlar : 1. Az miktarda uçucu yağ 2 alın. avuç içinde 2-3 damla esans noktası, kullanımı kolay3. Uçucu yağları etkilenen bölgeye eşit olarak uygulayın ve hafifçe masaj yapın4. 5 Emilene kadar masaj yapın. Parmaklarınızla 1 absorbe petrol HABER : yardım için cilt fiske. Anormal cilt veya cilt tahrişi varsa, derhal kullanmayı bırakın. 2. Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark veya renk yansıma monitör aydınlatma, arka plan vb, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.

Temel özellikleri

Net:
10ml
State:
Liquid
Uses:
foot bath, massage, bath, aromatherapy, spa
Care:
belly, legs, buttocks, neck, body, etc.
Package Included:
1/2/3/5 *Plant massage oil :
Instructions:
1. Take a small amount of essential oil :
2. 2-3 drops of essence points on the palm, easy to use :
3. Evenly apply essential oils on the affected area and massage gently :
4. Massage until absorbed :
5. Flick the skin with your fingers to help absorb oil :
NOTICE:
1. If Abnormal skin or skin irritation, immediately stop using it. :
2. Due to the difference between different monitors or color reflection in the monitor lighting,background etc, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.