• Taze
Dragonfly Dövme Makineli Tüfek Shader ve Liner Güçlü Döner Motor Dövme Tabancası RCA Kablosu Sanatçı Makyaj Aracı (Siyah)

Dragonfly Dövme Makineli Tüfek Shader ve Liner Güçlü Döner Motor Dövme Tabancası RCA Kablosu Sanatçı Makyaj Aracı (Siyah)

Müşteri Puanı:
₺ 31.18

Malların
Sipariş verilebilir

Üstün kompozit malzemeden yapılmış, dayanıklı ve kullanımı rahattır.Istikrarlı performans ve hızlı termal difüzyon ile dövme için idealdir work.It dövme iğnelerini sabitlemek için lastik bant yerine vidayı kullanır ve gerekirse ince ayar uygundur.Düşük titreşim, düşük sesle veya hatta düşük sesle çalışmasını sağlar voicelessly.It dövme sanatçıları için mükemmeldir.Paket içeriği : 1 x dövme tabancası 2 x tüpler Özellikleri : Üstün kompozit malzemeden yapılmış, dayanıklı ve kullanımı rahat.Istikrarlı performans ve hızlı termal difüzyon ile dövme için idealdir work.It dövme iğnelerini sabitlemek için lastik bant yerine vidayı kullanır ve gerekirse ince ayar uygundur.Düşük titreşim, düşük sesle veya hatta düşük sesle çalışmasını sağlar voicelessly.It dövme sanatçıları için mükemmeldir.Özellikler : Malzeme : Paslanmaz Çelik Renk : Siyah, Kırmızı, Mavi Koşu hızı : 11000 rpm Çalışma Gerilimi : 3-10 V Boyutu : 9x8x2 cm / 3. 5x3. 1x0. 8 inç Tipi : Elektrikli Dövme Tabancası Fonksiyon : Dövme Aracı Dikkat : Dövme iğnesini ayarlayan çubuğun rengi rastgele bu işlevi etkilemez ve sakıncası varsa lütfen dikkatli olun.Notlar : 1. Izin lütfen 1-3 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler. 2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.