• Taze
Göbek Drenaj Zencefil Yağı,Lenfatik Drenaj Zencefil Yağı,Göbek Kapalı Bitkisel Zayıflama Masaj Yağı (1)

Göbek Drenaj Zencefil Yağı,Lenfatik Drenaj Zencefil Yağı,Göbek Kapalı Bitkisel Zayıflama Masaj Yağı (1)

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

【Göbek Drenajı Zencefil Yağı】 : Yağ yakımını teşvik etmek, zayıflamaya ve şekillendirmeye yardımcı olmak, mükemmel eğriyi şekillendirmek için uygulayın ve masaj yapın.Metabolizmayı teşvik etmeye, yağ yakmayı hızlandırmaya ve güzel bir vücut eğrisi oluşturmaya yardımcı olun. 【Doğal Bitkisel】 : Zencefil özü ve Jojoba yağından yapılmış, Göbek Drenajı Zencefil Yağı stresi azaltabilir, cildi iyileştirebilir, cilt bakımı yapabilir. 【Göbek Drenajı Zencefil Yağı】 : İnatçı göbeği hedef alan zayıflama yağının enfes bir karışımı ile beldeki ekstra inçleri doğal olarak azaltır. 【Saf Doğal】 : Doğal Zencefil Esansiyel Yağı Provoke Edici Özelliklere Sahip Değildi, Kas Ağrısı için Masaj Yağı Soğuk ve Rutubeti Gidermeye Yardımcı Olur ve Yağ Dokularını ve Yağ Hücrelerini Azaltır. 【Yaygın Uygulama】 : Lavipeditum'da nemlendirici, sıkılaştırıcı, cilt bakımı, masaj, Gua Sha tedavisi, SPA, banyo, masaj için kullanılır etc.It sadece harici kullanım içindir, sürekli olarak 3 aydan fazla kullanılması önerilir. 1.Etkili bir şekilde zayıflama elde etmek için göbek deliği derin emilimi. 2.Kanı iyileştirir, vücudun hayati sıvı dolaşımını uygun şekilde artırır. 3.Hiçbir zarar etkisi ile doğal olarak yağ yakmak. 4.Yüksek kaliteli bitkisel formül, yağ ekstraktına ihtiyaç duyar.

Temel özellikleri

100% pursue new quality! :
Material:
ginger extract
Content:
10ml
Color:
light yellow
Uses:
foot bath, massage, bath, aromatherapy, spa
Care:
Belly, legs, buttocks, neck, body, etc.
Package Included:
1/3/6/9* Belly Drainage Ginger Oil :
How to Use:
1. Take a small amount of essential oil :
2. 2-3 drops of essence points on the palm, easy to use :
3. Evenly apply essential oils on the affected area and massage gently :
4. Massage until absorbed :
5. Flick the skin with your fingers to help absorb oil :
Notice:
1. If Abnormal skin or skin irritation, immediately stop using it. :
2. Due to the difference between different monitors or color reflection in the monitor lighting,background etc, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.