• Taze
Hızlı Bağlantı bahçe hortumu 32mm PVC Plastik Su Kaynağı Boru Bağlantı Parçaları Tarım Bahçe Sulama Boru Bağlantı Parçaları Sıhhi

Hızlı Bağlantı bahçe hortumu 32mm PVC Plastik Su Kaynağı Boru Bağlantı Parçaları Tarım Bahçe Sulama Boru Bağlantı Parçaları Sıhhi

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Sürekli su akışı için bağlanması kolay konektör, bahçe aksesuarlarını ve su borularını bağlamak için mükemmel bir araçtır.Bağlanması ve bağlantısı kesilmesi kolaydır.İç çap : 32mm. renk : beyaz, mavi, gri.Uygulamalar : bina drenajı, kırsal içme suyu projeleri, belediye idaresi.Boru hattı mühendisliği, su ürünleri yetiştiriciliği, kimyasal boru hatları vb.Hızlı bağlantı kitleri çok zaman kazandırabilir.Adaptör sıkı, güvenli bir uyum ve sızdırmaz bağlantı sağlar.32mm Color PVC connectorİnner çapı ürün Detayları : Ürün Adı : beyaz, mavi, gray Applications : binanın drenaj, kırsal içme suyu projeleri, Belediye administration Pipeline mühendislik, Su Ürünleri, kimyasal boru hatları, vb.Teknik özellikler : tee, çapraz, dirsek, düz boru, plugspecification : 1. İç çap 32mm tee PVC bağlayıcı2. İç çap 32mm çapraz PVC konektörler3. İç çap 32mm düz PVC bağlayıcı4. İç çap 32mm 90° dirsek PVC konektörler5. İç çap 32mm 45° dirsek PVC bağlayıcı6. İç çap 32mm Uç Fişi PVC konnektörambalaj içerir : 1 adet x PVC konnektör (seçtiğiniz tip ve renk)dikkat : Boyutlar elle ölçülür, lütfen küçük ölçüm hatalarına izin verin.Farklı monitörlerin renkli ekranı nedeniyle, fotoğrafların rengi gerçek üründen biraz farklı olabilir.

Temel özellikleri

1. Inner diameter 32mm tee PVC connector :
2. Inner diameter 32mm cross PVC connectors :
3. Inner diameter 32mm straight PVC connector :
4. Inner diameter 32mm 90° elbow PVC connectors :
5. Inner diameter 32mm 45° elbow PVC connector :
6. Inner diameter 32mm End Plug PVC connector :
The packaging includes:
1 Pc x PVC connector (type and color of your choice) :
caution:
Dimensions are measured by hand, please allow small measurement errors. Due to the color display of different monitors, the color of the photos may be slightly different from the actual product. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.