• Taze
XLYYLM Çin Tarzı Seramik Balık Tankı, Dolaşan Su Masaüstü Çeşme Balık Tankı Dekorasyon, Oturma Odası Giriş Ofis için Küçük Masaüstü

XLYYLM Çin Tarzı Seramik Balık Tankı, Dolaşan Su Masaüstü Çeşme Balık Tankı Dekorasyon, Oturma Odası Giriş Ofis için Küçük Masaüstü

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

"XLYYLM" atölyesine hoş geldiniz, müşteri deneyimi büyük önem veriyoruz, lojistik, normal şartlar altında, 18-25 gün içinde satın alınan mal almak, bu dükkanda tatmin edici ürünler satın alabilirsiniz! umut olacak.Sessiz bir gece görünümlü su ve barışçıl yatıştırıcı sesleri zevk için duyusal bir deneyim.Şeffaf bir pencere tasarımı ile küçük balıklar net bir şekilde gözlemlenebilir ve fed.It herhangi bir odada dekorasyon için çok uygundur ve çevreye anında güzellik katar.Su çeşmesi, doğal yüksek kaliteli seramikten, çevre dostu Ayarlanabilir Yeniden Dolaşan Akan Sudan yapılmıştır-akvaryum balıklarınıza daha fazla oksijen katar.Montajı kolay sadece birkaç çıkarılabilir parça.Zarif Görünüm de mükemmel bir ev dekorasyonu olabilir.Dükkanıma Hoşgeldiniz, eğer herhangi bir sorunuz varsa, e-posta yoluyla bize ulaşın, 24 hours Specification : Ürün Adı : Masa üstü Fountain Product Malzeme : uygulama Ceramics Size : 43*27cm Scope : Oturma odası, çalışma odası, yatak odası, koridor, ofis, vb içinde size en tatmin edici cevabı verecektir.Paket Şunlardır : 1 x Balık tankıbizim dükkan seçtiğiniz için teşekkür ederiz, biz size hizmet için elimizden geleni yapacağız, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz 24 saat içinde sizin için sorunu çözecektir, ben mutlu bir hayat diliyorum!.

Temel özellikleri

Product Name:
Tabletop Fountain
Product Material:
Ceramics
Size:
43*27cm
Scope of application:
Living room, study room, bedroom, hallway, office, etc.
Package Include:
1 x Fish Tank :
Thank you for choosing our shop, we will do our best to serve you, if you have any questions, please contact us, we will solve the problem for you within 24 hours, I wish you a happy life! :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.