• Taze
Vogue Mobilya Doğrudan 24 Barstools Backless Metal Barstool Kapalı-Oudoor Sayaç Yüksekliği Dışkı ile Kare Koltuk (2, Altın)

Vogue Mobilya Doğrudan 24 Barstools Backless Metal Barstool Kapalı-Oudoor Sayaç Yüksekliği Dışkı ile Kare Koltuk (2, Altın)

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Koltuktaki boşaltma deliği.İstiflenebilir endüstriyel stil modern tabure.2'den 10'a kadar istifleyin. Lightwight tasarım.Kolay saklama için tabureleri kolayca istifleyin.Genel bakış : Vogue özelliği Bar tabureleri.Bu 24 inç bar tabureleri ile mutfağınızın, kahvaltı barınızın veya eğlence alanınızın dekorunu aydınlatın.Bu çağdaş barstools, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve çizilmesi veya yongalanması zor olan eski bir doğal patine renginde dayanıklı bir toz boya kaplamaya sahiptir.Sağlam tabureler kolay saklama için istiflenebilir ve işaretlenmeyen ayak kaymalarına sahiptir.Koltuklardaki kullanışlı el tutuşu, ister ekstra oturma için depodan çıkartıyor olun, ister bir çubuğun altına yerleştiriyor olun, onları hareket ettirmeyi kolaylaştırır.Özellikler : Her Metal Bar Taburesi, koltuğun altında ek destek ve stabilite sağlayan bir desteğe sahiptir.Dükkanda kullanım için dayanıklı ve mutfakta, oyun odasında, barda, bodrumda, yurt odasında veya çatı katında kullanmak için yeterince şık.Küçük mekanlar için İdeal, iletişim ve sipariş . özenle bir araya yığılmış ve kolay olması, kolay saklama için yolumdan onları saklamak için yapma.El ile resistant Stackable çizik ve mark kaplı finish Each dışkı sadece 11 kg ağırlığında ama 300 lbs tutmak için yeterince güçlü-görev Çelik İnşaat Tozu-yer tasarrufu storage Heavy için glides Stackable olmayan mark ayak tutar.Özellikler : Maksimum Ağırlık : 300 Material : Steel Stackable : Yes Seat Boyut : 12"x12"Dışkı Ağırlığı : 11 LBOverall Boyut : 16.3"x16.3"x24".

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.