• Taze
Yaratıcı Bebek Kapı Jumper Seti-Ayarlanabilir Yürümeye Başlayan Bebek Fedai bebek oyuncakları Bebek yürüteci Salıncak (Mavi)

Yaratıcı Bebek Kapı Jumper Seti-Ayarlanabilir Yürümeye Başlayan Bebek Fedai bebek oyuncakları Bebek yürüteci Salıncak (Mavi)

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

✔ YÜKSEK KALİTELİ MALZEMELER : Bebek kapı jumper seti,bebeğinizin onunla oyun oynaması için güvenli, yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır.(Satış garantisi : Ürünle ilgili herhangi bir kalite probleminiz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz,size tatmin edici bir çözüm sunacağız). ✔ BİRÇOK AKTİVİTE için UYGUNDUR : Bebek kapısı jumper sadece bebeğin beyninin uzuvları, koordinasyonu ve dengeyi kontrol etme yeteneğini egzersiz yapmakla kalmaz, aynı zamanda bebeğin kemiklerinin ve kaslarının gelişimini de teşvik edebilir. DIMENSIONS UYGUN BOYUTLAR : Yüksekliği ayarlanabilir aralık : 175-200 cm/68.8-78.7 inç,sadece küçük bir yere ihtiyacı var.uygun yaş : 6 ila 24 ay bebek, Maksimum ağırlık 35 lbs(16kg). (NOT : YETİŞKİN gözetimi GEREKLİDİR, kapı jumper'ının kapı çerçevesine güvenli bir şekilde sabitlendiğinden emin olun.her kullanımdan önce, kayışların ve koltuğun güvenli bir şekilde sabitlendiğinden emin olun.). WEIGHT HAFİF VE TAŞINABİLİR : Bebek fedai sadece 4.4 lbs'dir ve kurulumu kolaydır, kurulum talimatlarına göre birkaç dakika içinde kurabilirsiniz.Kullanmadığınızda, kolayca sökebilir, kolayca saklanabilir. INSTALLATION KURULUM ipuçları : Ürün,2 metre yüksekliğinde bir iç kapıda kullanılmak üzere tasarlanmıştır, duvar en az 10 cm ila en fazla 30 cm kalınlığında olmalıdır.kapı, kaplamanın üst kısmında en az 13 mm genişliğinde düz bir parça ile sıkıca tutturulmuş bir kaplamaya sahip olmalıdır.ürünü kullanım kılavuzuna göre takın.

Temel özellikleri

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.