• Taze
Bir Çift Kauçuk Mercek Koruyucu, Mercek Kapağı, Gözleri Korumak için 36mm İç Çap 32-36mm Stereo Mikroskop için (KP-H1 eğim)

Bir Çift Kauçuk Mercek Koruyucu, Mercek Kapağı, Gözleri Korumak için 36mm İç Çap 32-36mm Stereo Mikroskop için (KP-H1 eğim)

Müşteri Puanı:
₺ 19.78

Malların
Sipariş verilebilir

İç çapı 36mm, 32-36mm stereo mikroskop için uygundur.Göz ve erişim arasında mükemmel mesafeyi yaratmaya yardımcı olun.Mercek kapağı, darbeyi azaltmak ve gözlerinizi daha iyi korumak için tasarlanmıştır.Stereo sisteminize zarar vermeyen yumuşak kauçuktan yapılmıştır microscope.An stereo mikroskopunuzu ve ayrıca gözlerinizi korumak için gerekli mikroskop aksesuarı. 1. Stereo mikroskobunuza zarar vermeyen yumuşak kauçuktan yapılmıştır. 2. Mercek kapağı, darbeyi azaltmak ve gözlerinizi daha iyi korumak için tasarlanmıştır.3. Göz ve erişim arasında mükemmel mesafeyi yaratmaya yardımcı olun.4. İç çapı 36mm, 32-36mm stereo mikroskop için uygundur.5. Stereo mikroskopunuzu ve gözlerinizi korumak için vazgeçilmez bir mikroskop aksesuarı.

Temel özellikleri

  :
Item Type:
Eyepiece Cover
Material:
Rubber  
Optional Type:
Oblique Angle, Flat Angle
Inner Diameter:
Approx. 36mm / 1.4in
Package List:
 
1 Pair x Eyepiece Cover :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.