• Taze
Iplik Depolama Organizatör, Pratik Yün saklama çantası Örgü Severler için Sağlam Tığ Saklama çantası

Iplik Depolama Organizatör, Pratik Yün saklama çantası Örgü Severler için Sağlam Tığ Saklama çantası

Müşteri Puanı:
₺ 27.78

Malların
Sipariş verilebilir

Dış tabaka dayanıklı kumaşı benimser, iyi doldurulmuş iç kısım uzun ömürlü dayanıklılığı garanti eder.Yenilikçi ve sağlam tasarımlı çanta, tüm örgü malzemelerini saklamak, sıralamak ve saklamak için birden fazla yol sağlar.Şık görünüm ve nedensel tasarımlarla gelin, alışveriş çantası veya seyahat çantası, hafta sonu seyahat çantası veya el çantası olarak kullanılabilir.Yüksek kaliteli, dayanıklı ve sağlam kumaş suya dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır, hafif ve taşınabilir tasarımların taşınması kolaydır.Örgü severler, tığ işi yeni başlayanlar ve deneyimli trikolar için uygun zarif ve pratik bir hediye.Özellik : 1. Yenilikçi ve sağlam tasarımlı çanta, tüm örgü malzemelerini saklamak için birden fazla yol sağlar, sıralaması ve saklanması kolay2. Dış tabaka dayanıklı kumaşı benimser, iyi doldurulmuş iç kısım uzun ömürlü dayanıklılığı garanti eder3. Yüksek kaliteli, dayanıklı ve sağlam kumaş suya dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır, hafif ve taşınabilir tasarımların taşınması kolaydır n4. Şık görünüm ve nedensel tasarımlarla gelin, alışveriş çantası veya seyahat çantası, hafta sonu seyahat çantası veya el çantası olarak kullanılabilir5. Zarif ve pratik hediye örgü severler, tığ işi yeni başlayanlar ve deneyimli trikolar için uygunözelleştirme : Öğe Türü : Tığ işi saklama çantasıfonksiyon : Ev ve seyahat için depolama.Büyük kapasiteli alan, farklı renklerde iplik, kroşe kancaları, kılavuzlar ve diğer küçük aksesuarları barındırabilir.Bu, tığ işi, örgü veya araba gezileri veya yoldaki sosyal toplantıları seven insanlar için harika bir hediye.Boyutu : Yaklaşık. 21x12x13 cm / 8.3x4. 7 x 5.1 in Paket Listesi : 1 x Tığ saklama çantası.

Temel özellikleri

Item Type:
Crochet Storage Bag
Function:
Storage for home and travel. Large capacity space can accommodate different colors of yarn, crochet hooks, manuals and other small accessories. This is a great gift for people who like crocheting, knitting or car trips or social gatherings on the road.
Size:
Approx. 21 x 12 x 13cm / 8.3 x 4.7 x 5.1in
Package List:
1 x Crochet Storage Bag :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.