• Taze
JF - XUAN LED sürücü 42 W AC90-240V İçin DC12VPower kaynağı LED sürücü aydınlatma trafo anahtarı LED şerit ışıklar için kapalı

JF - XUAN LED sürücü 42 W AC90-240V İçin DC12VPower kaynağı LED sürücü aydınlatma trafo anahtarı LED şerit ışıklar için kapalı

Müşteri Puanı:
₺ 51.16

Malların
Sipariş verilebilir

Anahtarı güç kaynağı, dönüştürücü AC 90 V-240 V DC 12 V ± 5%.Geniş giriş voltaj aralığı, sabit ve hassas çıkış voltajı.Sıkıntısı koruma, aşırı yük koruması(105 %-150%), aşırı gerilim koruma (115 %-135%).Led şerit, LED ekran, reklam panosu, endüstriyel ekipman vb.Için güç adaptörü olarak yaygın olarak kullanılır.Watt : W.AC90-240 50/60 Hz Output gerilim : DC12 Vİnput geçerli : AC0 özellikler : Giriş voltajı : .Güncel 27 AOutput : çocuk etki.Yaygın olarak kullanılan trafik aydınlatma*1 W LED driver Applications : , çevre aydınlatma, reklam aydınlatma, iç aydınlatma, özel aydınlatma, peyzaj sahne/site aydınlatma, mimari aydınlatma, ekran sahne, sanat aydınlatma, genel aydınlatma, lunapark sahneleri, akvaryum aydınlatma, vb no Package dahil condensation Dimmable 8 AWorking sıcaklığı : 0~40°Depolama sıcaklığı : -20~60 C Ortam nemi : 0~95% olmayan bir : : .Size her zaman zamanında ve verimli satış sonrası hizmet sunacağız.Değerli müşterilerimiz, bu dükkanda çok fazla ürün var, en sevdiğiniz ürünleri burada seçebilirsiniz.Size kaliteli ürün ve hizmetler sunacağız.Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin.

Temel özellikleri

Input voltage:
AC90-240V 50/60Hz
Output voltage:
DC12V
Input current:
AC0.27A
Output current:
DC3.8A
Working temperature:
0~40℃
Storage temperature:
-20~60℃
Ambient humidity:
0~95% non-condensation
Dimmable:
no
Package included:
1*42W LED driver :
Applications:
Widely used in traffic lighting, landscape lighting, advertising lighting, interior lighting, special lighting, landscape scenes/site lighting, architectural lighting, display scenes, artwork lighting, general lighting, amusement park scenes, aquarium lighting, etc. We will always provide you with timely and efficient after-sales service.
Dear customers, there are so many products in this shop, you can choose your favorite products here. We will provide you with quality products and services. If you have any questions about the product, please contact us in time. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.