• Taze
1A Taşınabilir Çift USB Güç Adaptörü Cep Telefonu şarj cihazı elektrik Soketi Seyahat Akıllı Eşleştirme şarj adaptörü Smartphone

1A Taşınabilir Çift USB Güç Adaptörü Cep Telefonu şarj cihazı elektrik Soketi Seyahat Akıllı Eşleştirme şarj adaptörü Smartphone

Müşteri Puanı:
₺ 34.00

Malların
Sipariş verilebilir

Güvenlik : Bu ürün aşırı akım koruması, aşırı ısı koruması, aşırı güç koruması ve kısa devre koruması dahil olmak üzere çoklu korumalara sahiptir.Taşınabilir : Bu ürün taşınabilir boyuttadır, ev, seyahat ve iş kullanımı için uygundur.Kaliteli : Bu ürün yüksek kaliteli malzemeler, mükemmel işçilik, çok kaliteli ve uzun ömürlüdür.Güçlü uyumluluk : Bu ürün, Samsung vb.Gibi çeşitli popüler cep telefonlarıyla uyumludur. 1. : Bu ürün, aşırı akım iyonu, aşırı ısı iyonu, aşırı güç iyonu ve kısa devre iyonu dahil olmak üzere birden fazla iyona sahiptir.2. Taşınabilir : Bu ürün taşınabilir boyuttadır, ev, seyahat ve iş kullanımı için uygundur.3. Kaliteli : Bu ürün yüksek kaliteli malzemeler, mükemmel işçilik, çok kaliteli ve uzun ömürlüdür.4. Güçlü uyumluluk : Bu ürün, vb. Gibi çeşitli popüler cep telefonlarıyla uyumludur.Açıklama : Bu şarj cihazı dayanıklı malzemeden yapılmıştır ve cep telefonu şarjı için çok uygun olan şarj edilmesi kolaydır.

Temel özellikleri

Material:
PC
Input:
100-240V
Output:
5V, 1000mA/1800mA
Size:
50x36x21mm
Color:
white, black(optional)
Type:
EU
Packageincluded:
1 pc* MobilePhoneCharger :
Notes:
Duetothedifferencebetweendifferentmonitors,thepicturemaynotreflecttheactualcoloroftheitem.Weguaranteethestyleisthesameasshowninthepictures. :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.