• Taze
Jacksing Bacak Bantları, Kuşlar Ayak Halkaları Plastik Homing Güvercinler için Tren için Kurulumu ve Çıkarılması Kolay (Turuncu)

Jacksing Bacak Bantları, Kuşlar Ayak Halkaları Plastik Homing Güvercinler için Tren için Kurulumu ve Çıkarılması Kolay (Turuncu)

Müşteri Puanı:
₺ 0.00

Malların
Sipariş verilebilir

Yaklaşık 400 gram ağırlığındaki güvercinler veya çoğu yetişkin kuş için uygundur (sadece referans içindir).Bu ayak halkaları, çevre dostu ve dayanıklı, yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.Yeniden kullanılabilir, takılması ve çıkarılması kolaydır ve temizlenmesi kolaydır.Küçük boyutu ve hafif, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat.Bu işaretlerle güvercinlerinizi kolayca tanımlayabilir ve aynı güvercinde farklı yaşlardaki güvercinleri de takip edebilirsiniz.Özellik : 1. Bu ayak halkaları, çevre dostu ve dayanıklı, yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.2. Yeniden kullanılabilir, takılması ve çıkarılması kolaydır ve temizlenmesi kolaydır.3. Bu işaretlerle güvercinlerinizi kolayca tanımlayabilir ve aynı güvercinde farklı yaşlardaki güvercinleri de takip edebilirsiniz.4. Yaklaşık 400 gram ağırlığındaki güvercinler veya çoğu yetişkin kuş için uygundur (sadece referans içindir).5. Küçük boyutu ve hafif, taşıması kolay ve mağaza, kullanımı rahat.Şartname : Durum : %100 % Yeni Öğe Türü : Güvercin Bacak yüzüklerağırlık : Yaklaşık. 20g / 0.7 ozboyutu : Yaklaşık. 8x5mm / 0.3 x 0.2 in (Çap x Yükseklik) Etiket : Numarası 001-100uygun Kuşlar : Homing güvercinler veya en yetişkin kuşlar ağırlığında yaklaşık 400 gram (referans için sadece) Paket Listesi : 100 x Pigeon Bacak Yüzük.

Temel özellikleri

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
 Pigeon Leg Rings
Weight:
Approx. 20g / 0.7oz
Size:
Approx. 8 x 5mm / 0.3 x 0.2in (Diameter x Height)
Label:
Number 001-100
Suitable Birds:
Homing pigeons or most adult birds weighing about 400 grams (for reference only)
Package List:
100 xPigeon Leg Ring :

Verilen bu kadar mal satın

teslim

Tüm müşterilerimizin kaçırmak değil en iyi ürün ve satış, peki ya siz? Dikkat et satın alabileceği en iyi şu anda. Kalite ve güvenilir bir tüccar olan.